servisní prohlídky

zařídíme za vás

 

 • Kompletní kontrola a diagnostika motoru:

Provedeme důkladnou kontrolu všech důležitých částí motoru a provedeme diagnostiku pomocí nejmodernějších zařízení. Tímto způsobem zjistíme případné problémy a můžeme včas přijmout opatření.
Kontrola a výměna oleje a filtrů:

 • Zkontrolujeme stav oleje a výměnu provedeme dle potřeby

Stejně tak provedeme kontrolu a případnou výměnu přístrojového filtru a olejového filtru motoru.
Zkontrolování stavu brzdového systému a případná výměna brzdových destiček či kotoučů:

 • Zkontrolování stavu brzdového systému a případná výměna brzdových destiček či kotoučů:

Provedeme detailní kontrolu brzdového systému, včetně brzdových kotoučů, destiček a brzdových hadic. Výměnu provedeme, pokud zjistíme potřebu.

 • Kontrola stavu pneumatik a vyvážení kol:

Zkontrolujeme tlak vzduchu v pneumatikách, opotřebení dezénu a stav ventilů. Pokud je potřeba, provedeme vyvážení kol pro zajištění optimální jízdní pohodlnosti.

 • Ověření a nastavení geometrie podvozku:

Zkontrolujeme a případně nastavíme geometrii podvozku, což může pomoci snížit nerovnoměrné opotřebení pneumatik a zlepšit přesnost řízení.

 • Kontrola stavu elektrického systému a baterie:

Provedeme kontrolu baterie, staničního napětí a stavu elektroinstalace, abychom zajistili, že je elektrický systém v optimálním stavu.

 • Zkontrolování světlometů a zářivek:

Ověříme správnou funkci světlometů, kontrolujeme stav a případně vyměňujeme zářivky pro zajištění maximální viditelnosti a bezpečnosti na silnici.

 • Kontrola chladicí kapaliny a případná výměna:

Zkontrolujeme stav chladicí kapaliny a její účinnost. Případně provedeme výměnu kapaliny a její doplnění.

 • Ověření funkčnosti klimatizace a případné doplnění chladící látky:

Prověříme správnou funkci klimatizace a případně doplníme chladící látku pro zachování optimálního výkonu a komfortu.

 • Prohlídka filtrů vzduchu, palivového systému a kabiny:

Zkontrolujeme stav filtrů vzduchu, palivového systému a kabiny, abychom zajistili čistý vzduch při vstupu do motoru a optimální provozní podmínky.

 • Ověření funkčnosti bezpečnostních systémů a airbagů:

Provedeme kontrolu funkčnosti bezpečnostních systémů a airbagů, abychom zajišťovali Vaši bezpečnost na cestách.
Tyto detailní prohlídky Vám umožňují mít kontrolu nad stavem Vašeho vozidla, odhalit případné problémy a předejít nežádoucím poruchám.

+420 702 181 122

Rádi Vám poradíme nebo rovnou objednáme.

Všechno zařídíme my!

Nemusíte si lámat hlavu s řešením objednávek drahých náhradních dílů. Vše zařídíme za Vás. Domluvíme termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat, objednáme veškeré potřebné náhradní díly od našich dodavatelů a poté už Vám jen předáme hotové, opravené vozidlo.

Nejmodernější technologie

Používáme nejmodernější diagnostické systémy, které nám umožňují přesněji a rychleji analyzovat potřebné řešení pro konkrétní části vozu a motoru. Díky naměřeným hodnotám můžeme efektivně stanovit, jaký typ opravy je nezbytný. Tímto způsobem šetříme Váš čas a zároveň snižujeme náklady za servis.

Váš vůz dáme do pořádku!

Náš profesionální tým mechaniků s dlouholetou zkušeností v oboru najde veškeré nedostatky a doporučí ideální průběh a řešení. Následně provede kompletní opravu potřebných částí vozu, motoru nebo turba.

Náš servis

Společnost Autoserviszavás.cz byla založena roku 2023 jako rozšíření portfolia divizí naší mateřské firmy Službyzavás.cz. Jsme zkušený tým automechaniků a techniků s mnohaletými zkušenostmi. Pomůžeme vám s kompletním servisem vozidel všech značek i modelů. Naším hlavním cílem je, jak už název divize napovídá, vzít to za vás – pomůžeme vám ušetřit nejen čas, peníze, ale i vaše tělo a nervy. Jsme připraveni udržovat váš vůz v tom nejlepším stavu a zajistit vám tak dlouhodobě bezpečnou jízdu. A to kvalitně, rychle a s radostí. 

objednejte se online!