O NÁS

Autoserviszavás.cz

Společnost Autoserviszavás.cz byla založena roku 2023 jako rozšíření portfolia divizí naší mateřské firmy Službyzavás.cz.

Jsme zkušený tým automechaniků a techniků s mnohaletými zkušenostmi. Pomůžeme vám s kompletním servisem vozidel všech značek i modelů.

Naším hlavním cílem je, jak už název divize napovídá, vzít to za vás – pomůžeme vám ušetřit nejen čas, peníze, ale i vaše tělo a nervy. Jsme připraveni udržovat váš vůz v tom nejlepším stavu a zajistit vám tak dlouhodobě bezpečnou jízdu. A to kvalitně, rychle a s radostí.

+420 702 181 122

Rádi Vám poradíme nebo rovnou objednáme.

Co vám dále můžeme nabídnout pod taktovkou Službyzavás.cz?

Rádi za vás vyřídíme mnoho dalších úkolů, které vám berou váš drahocenný čas. Do portfolia našich služeb patří důkladné úklidy domů, bytů či aut – o to se postarají specialisté z Uklizenozavás.cz. Stěhujete se, potřebujete vyklidit pozůstalost nebo třeba odvézt piano z bodu a do bodu b? – přesně proto jsou tu stěhováci ze Stěhujemezavás.cz. Veškeré výškové práce na střechách a oknech i rizikové kácení stromů si vezmou na starost experti z Výškyzavás.cz. Detailní péči o vaše auto od čištění interiéru až po keramickou ochranu karoserie si vezmou na svá bedra detaileři z Detailingzavás.cz. Máte firmu, o které chcete dát vědět světu? S propagací vašeho podnikání, marketingovými plány i prezentací na sociálních sítích vám pomůže tým z Marketingzavás.cz.

Pro celou firmu PPN Group, s. r. o., tedy pro všechny její divize včetně té naší Autoserviszavás.cz, je vždy na prvním místě kvalita služeb a spokojenost zákazníka. Díky tomu se mezi našimi klienty těšíme dobré pověsti a naše „základna“ zákazníků, kteří se pravidelně vrací, se stále rozšiřuje. Obraťte se na nás i vy. Jsme tu pro vás a stěhování zařídíme za vás.

Replacement of the old tire. Man in uniform is working in the auto service

náš zákazník, náš závazek!

Naši zákazníci jsou pro nás na prvním místě a snažíme se poskytnout nejlepší možný servis za rozumnou cenu. V případě potřeby Vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem nejlepšího řešení pro Vaše vozidlo.

Díky našim zkušenostem a odbornosti jsme schopni poskytnout širokou škálu služeb, včetně pravidelné údržby vozidla, oprav motorů, výměny dílů, diagnostiky a dalších. Pokud hledáte spolehlivý a kvalitní autoservis, jste na správném místě.

Naši Automechanici

Naši automechanici jsou řádně vyškolení profesionálové s mnohaletými zkušenostmi a ke každemu vozu přistupují, jako by byl jeji vůastní.

Neřekneme Vám ne!

Pomůžeme Vašemu vozidlu s jakýmkoliv problémem. My se žádné zakázky nebojíme a rádi Vám pomůžeme.

Ceny náhradních dílů

Máme dlouholeté zkušenosti. Doporučíme Vám ideální značkové díly z pohledu rozumné ceny, ale zejména i kvality.​

Roky dřiny a zkušeností

Díky našim zkušenostem jsme schopni rychle a efektivně diagnostikovat a opravit jakékoli problémy s vaším vozidlem. Naši technici jsou vyškoleni v nejmodernějších technologiích a neustále se vzdělávají, aby byli schopni poskytnout nejlepší servis pro vaše vozidlo.

V našem autoservisu používáme pouze kvalitní náhradní díly a moderní technologie, abychom zajistili, že Vaše vozidlo bude opraveno k Vaší plné spokojenosti. Snažíme se minimalizovat dobu, po kterou bude Vaše vozidlo mimo provoz, abyste se mohli co nejdříve vrátit na silnici.

+420 702 181 122

Rádi Vám poradíme nebo rovnou objednáme.

objednejte se online!