Autoopravna

aUTOOPRAVNA

+420 702 181 122

Rádi Vám poradíme nebo rovnou objednáme.

Váš vůz dáme do pořádku!

Náš profesionální tým mechaniků s dlouholetou zkušeností v oboru najde veškeré nedostatky a doporučí ideální průběh a řešení. Následně provede kompletní opravu potřebných částí vozu, motoru nebo turba.

Nejmodernější technologie

Používáme nejmodernější diagnostické systémy, které nám umožňují přesněji a rychleji analyzovat potřebné řešení pro konkrétní části vozu a motoru. Díky naměřeným hodnotám můžeme efektivně stanovit, jaký typ opravy je nezbytný. Tímto způsobem šetříme Váš čas a zároveň snižujeme náklady za servis.

Všechno zařídíme my!

Nemusíte si lámat hlavu s řešením objednávek drahých náhradních dílů. Vše zařídíme za Vás. Domluvíme termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat, objednáme veškeré potřebné náhradní díly od našich dodavatelů a poté už Vám jen předáme hotové, opravené vozidlo.

Náš servis

Společnost Autoserviszavás.cz byla založena roku 2023 jako rozšíření portfolia divizí naší mateřské firmy Službyzavás.cz. Jsme zkušený tým automechaniků a techniků s mnohaletými zkušenostmi. Pomůžeme vám s kompletním servisem vozidel všech značek i modelů. Naším hlavním cílem je, jak už název divize napovídá, vzít to za vás – pomůžeme vám ušetřit nejen čas, peníze, ale i vaše tělo a nervy. Jsme připraveni udržovat váš vůz v tom nejlepším stavu a zajistit vám tak dlouhodobě bezpečnou jízdu. A to kvalitně, rychle a s radostí. 

objednejte se online!