opravy motorů a turba

Zařídíme za vás:
  • Detailní kontrola a diagnostika motoru:

Vyhodnotíme stav všech důležitých částí vozu, provedeme důkladnou kontrolu celého motoru a turba.

  • Oprava nebo výměna motoru:

Pokud bude nutná oprava motoru, provedeme ji kompletně, dle přesné příručky výrobce vozidla, za použití autorizovaných, originálních přípravků. V některých případech může být nutná výměna motoru – tuto možnost Vám v případě nutnosti rádi doporučíme a provedeme ji.

  • Oprava nebo výměna turbodmychadla:

V případě selhání turbodmychadla provedeme jeho opravu, repas, případně výměnu za nové.

  • Oprava a výměna dalších součástí motoru:

Pokud je třeba, provedeme opravu nebo výměnu nebo repas všech dalších součástí motoru, jako jsou například rozvodové řetězy, hydraulické napínáky, vodní pumpy či další díly.

  • Generální oprava motoru:

Dochází k demontáži motoru, prohlédnutí jednotlivých součástí a jejich případné opravě či výměně. Následně bude motor kompletně znovu složen a vyvážen.

  • Kalibrace turbodmychadla:

Provedeme kalibraci turbodmychadla, což umožňuje efektivnější využití jeho výkonu a tím pádem zlepšení výkonu motoru.

  • Testování a ověření funkčnosti:

Po dokončení opravy nebo výměny motoru, nebo turbodmychadla, provedeme testování a ověříme motoru jeho funkčnost.

+420 702 181 122

Rádi Vám poradíme nebo rovnou objednáme.

Všechno zařídíme my!

Nemusíte si lámat hlavu s řešením objednávek drahých náhradních dílů. Vše zařídíme za Vás. Domluvíme termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat, objednáme veškeré potřebné náhradní díly od našich dodavatelů a poté už Vám jen předáme hotové, opravené vozidlo.

Nejmodernější technologie

Používáme nejmodernější diagnostické systémy, které nám umožňují přesněji a rychleji analyzovat potřebné řešení pro konkrétní části vozu a motoru. Díky naměřeným hodnotám můžeme efektivně stanovit, jaký typ opravy je nezbytný. Tímto způsobem šetříme Váš čas a zároveň snižujeme náklady za servis.

Váš motor dáme do pořádku!

Náš profesionální tým mechaniků s dlouholetou zkušeností v oboru najde závadu a doporučí ideální průběh a řešení. Následně provede kompletní opravu potřebných částí vozu, motoru nebo turba.

Náš servis

Společnost Autoserviszavás.cz byla založena roku 2023 jako rozšíření portfolia divizí naší mateřské firmy Službyzavás.cz. Jsme zkušený tým automechaniků a techniků s mnohaletými zkušenostmi. Pomůžeme vám s kompletním servisem vozidel všech značek i modelů. Naším hlavním cílem je, jak už název divize napovídá, vzít to za vás – pomůžeme vám ušetřit nejen čas, peníze, ale i vaše tělo a nervy. Jsme připraveni udržovat váš vůz v tom nejlepším stavu a zajistit vám tak dlouhodobě bezpečnou jízdu. A to kvalitně, rychle a s radostí. 

objednejte se online!