Klimatizace

Dlouhodobá životnost systému

Plnění klimatizace pomáhá udržovat systém v dobrém stavu. Pravidelná údržba a správná úroveň chladiva minimalizují opotřebení komponentů jako je kompresor, kondenzátor nebo hadice. Tím se prodlužuje životnost klimatizačního systému a snižují se náklady na pozdější opravy.

Optimální výkon chlazení

Pravidelné plnění klimatizace zajišťuje, že systém bude obsahovat správnou úroveň chladiva. To umožňuje optimální výkon chlazení, který udrží v interiéru vozidla příjemné prostředí i při extrémních teplotách.

Zdravější interiér vozidla

Správně plněná klimatizace pomáhá filtraci vzduchu, čímž se snižuje přítomnost alergenů, prachu a nečistot v interiéru vozidla. To umožňuje zdravější a čistší prostředí při cestování, což může být obzvlášť důležité pro lidi trpící alergiemi nebo respiračními problémy.

Náš servis

Společnost Autoserviszavás.cz byla založena roku 2023 jako rozšíření portfolia divizí naší mateřské firmy Službyzavás.cz. Jsme zkušený tým automechaniků a techniků s mnohaletými zkušenostmi. Pomůžeme vám s kompletním servisem vozidel všech značek i modelů. Naším hlavním cílem je, jak už název divize napovídá, vzít to za vás – pomůžeme vám ušetřit nejen čas, peníze, ale i vaše tělo a nervy. Jsme připraveni udržovat váš vůz v tom nejlepším stavu a zajistit vám tak dlouhodobě bezpečnou jízdu. A to kvalitně, rychle a s radostí. 

objednejte se online!