Pneuservis

+420 702 181 122

Rádi Vám poradíme nebo rovnou objednáme.

Zvýšená bezpečnost:

Správná údržba pneumatik zvyšuje bezpečnost na silnici. Řádně udržované pneumatiky s dostatečným dezénem a vzorkem poskytují lepší přilnavost a ovladatelnost vozidla, a tím minimalizují riziko nehod.

Dlouhá životnost pneumatik

Pravidelná údržba pneumatik, včetně správného tlaku vzduchu a vyvážení kol, prodlužuje životnost pneumatik. To znamená snížení nákladů na jejich častou výměnu a šetření životního prostředí omezováním odpadu.

Snížená spotřeba paliva

Správná údržba pneumatik, zejména správný tlak vzduchu, umožňuje snižovat spotřebu paliva. Pneumatiky s dostatečným tlakem mají nižší valivý odpor, což vede k menší spotřebě paliva a ekonomičtějšímu provozu vozidla.

Náš servis

Společnost Autoserviszavás.cz byla založena roku 2023 jako rozšíření portfolia divizí naší mateřské firmy Službyzavás.cz. Jsme zkušený tým automechaniků a techniků s mnohaletými zkušenostmi. Pomůžeme vám s kompletním servisem vozidel všech značek i modelů. Naším hlavním cílem je, jak už název divize napovídá, vzít to za vás – pomůžeme vám ušetřit nejen čas, peníze, ale i vaše tělo a nervy. Jsme připraveni udržovat váš vůz v tom nejlepším stavu a zajistit vám tak dlouhodobě bezpečnou jízdu. A to kvalitně, rychle a s radostí. 

objednejte se online!